ALTINBAŞ

Mücevher’in Dijital Dönüşümü

Kendisini fiziki mağazalar ile sınırlamayan Altınbaş için geliştirdiğimiz e-ticaret sitesini, en büyük mağaza yapma hedefi ile yola çıktık. Sektörde hiçbir firmanın sahip olmadığı özelliklerle son kullanıcı dostu teknolojik bir e-ticaret sitesi oluşturduk.

Mücevherin Teknolojisi

Mücevherin Teknolojisi

Altınbaş için geçirdiğimiz e-ticaret sitesi; stok yönetimi, ödeme sistemleri ve kargo yönetimi gibi yönetimi zor olan süreçleri, geliştirdiğimiz CMS paneli sayesinde kolaylıkla yönetebilmektedir. Sektörde sadece Altınbaş’a özel geliştirdiğimiz ve detaylarını paylaşamadığımız sistem özellikleriyle son kullanıcıya ayrıcalıklı deneyimler yaşatıyoruz.

Mücevher’in Dijital Reklamı

Satış odaklı geliştirdiğimiz Dijital Planlama ve Satın Alma stratejileri sayesinde lokasyon bazlı reklamlar yaparak mücevher satışlarını arttırdık. Hedef kitlemizi farklı sektörlere ve farklı mesleki gruplara ayırarak birden fazla reklam kampanyasını entegre ettiğimiz ölçümleme sistemleriyle analiz ederek raporlamalar yaptık.

Sosyal Medya

Sosyal medya iletişimi planı içeriğinde; topluluk yönetimi, sayfa yönetimi, sosyal CRM, monitoring, içerik pazarlaması ve yönetimi, kampanya yönetimi ve raporlama gibi pek çok farklı fonksiyonu bir araya getirdik.

Sosyal Medya

İLETİŞİM

BİZE HEMEN ULAŞABİLİRSİNİZ