AĞAOĞLU

Dünyada en yeni, Türkiye’nin ilk...

Dünyada en yeni, Türkiye’nin ilk... Ülkemizin en güçlü inşaat şirketlerinden biri olan Ağaoğlu’nun yeni projesi, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi içerisindeki tek rezidans bloğu Ağaoğlu A Blok’un tüm proje konseptini tam hizmet ajans çatısı altında gerçekleştirdik.

Ağaoğlu
Ağaoğlu

Açık Havada Biz Varız

Türkiye’nin en büyük inşaat şirketlerinden biri olan Ağaoğlu’nun dünya çapındaki projesi A Blok için oluşturduğumuz billboard tasarımları; sokakta, yolda, binalarda ve başınızı çevirdiğiniz tüm açık hava mecralarında yer aldı.

Ağaoğlu

Gazetelerde Biz Varız

Proje kapsamında, projenin daha geniş kitlelere ulaşması için gerçekleştirdiğimiz ilan ve reklam çalışmaları, Türkiye’nin en yüksek tirajlı gazetelerinde, tam sayfa ve geniş ölçülü ilanlarda yer aldı.

Ağaoğlu

Mobilde Biz Varız

Sosyal medya içeriklerini ürettiğimiz projenin sponsorlu reklam çalışmalarını, tüm mecra ve teknolojik cihazlarda entegre olacak şekilde gerçekleştirdik. Çalışmalarımızın en büyük ödülü, çalışmalarımız sonucunda datalara yansıyan olumlu geri dönüşler oldu.

Ağaoğlu

Basılı Yayınlarda Biz Varız

Genel tanıtım kataloğunu da yaptığımız Türkiye’nin en görkemli konut projelerinden biri olan A Blok’un tüm basılı yayınlardaki reklam çalışmalarını

İLETİŞİM

BİZE HEMEN ULAŞABİLİRSİNİZ

SİZİ ARAYALIM