80 ülkeye yaptığı ihracatla Dünya
Topraklarından Dünya Mutfaklarına diyen
Başhan’ın tam hizmet reklam ajansı
Diverseffect!

Başhan, web sitesi çalışmalarını mevcut ve potansiyel kullanıcıların deneyimini ön plana çıkaracak şekilde kurguladık. Kullanıcılar web sitesinde ulaşmak isteyebilecekleri her veriye hızlıca ulaşırken markanın kurumsal kimliği web sitesinde atılan her adımda incelikle vurgulanıyor. Web sitesinin altyapı çalışmalarında ve tasarımında hız, estetik ve her cihaza mükemmel uyum düşünüldü.

Başhan

Dijitalleşen dünyada kolay ulaşılabilir olmanın ticarette de markalarımıza güç kattığının bilinciyle Türkiye’nin ihracat devlerinden biri olan Başhan için modern bir ara yüzden kapsayıcı bir içeriğe kadar her şeyi incelikle düşünerek gerçekleştirdiğimiz web sitesi, teknik olarak sağladığı hızlı altyapı ile de dikkat çekiyor. Her cihaza uygun tasarımı ve sağladığımız optimizasyon kolaylığı ile Başhan web sitesinde de bir adım önde!

Sosyal Medyada Başhan Bakliyat

Başhan

Sosyal medyadaki tüm reklam ve kreatif çalışmalarını yürüttüğümüz Başhan’ı etkili iletişim çalışmalarıyla dünyaya tanıtmaya devam ediyoruz!
80 ülkeye ihracatıyla Türkiye’nin ve dünyanın yakından tanıdığı markalardan biri olan Başhan için; sosyal medyada marka bilinirliğini katlayacak ve markanın kurumsal kimliğini güçlendirecek iletişim çalışmalarını Başhan’ın çok yönlü bakışına ve gıda konusunda ki hassasiyetine uygun olarak kurguluyoruz. Markanın uzun ve kısa vadede önüne koyduğu amaçları özümseyerek belirlediğimiz stratejilerle Başhan’ın ticaretteki gücüne medyanın gücünü katıyoruz.

Başhan
Başhan
Başhan
Başhan

Sektördeki gücüne medyanın gücünü kattığımız Başhan’ın takdir toplayan kreatif çalışmaları, marka kimliğini ve markaya duyulan ilgiyi katbekat artırmakta.

BİZE ULAŞIN

SİZİ ARAYALIM