ÇINAR OTEL

Otelcilik sektörünün en köklü otellerinden biri...

Otelcilik sektörünün en köklü otellerinden biri olan Çınar Otel sosyal medya ajansı olarak markanın sosyal medya platformlarında markanın bilinirliğini ve satışlarını arttıracak çalışmaları hayata geçiriyoruz. Ayrıca Çınar Otel’in tüm dijital reklam satın alma ve planlama çalışmalarını yaparak markamızı istenilen hedef kitleye ulaştırmaktayız.

Çınar Otel
Çınar Otel
Çınar Otel

Sosyal Medya

Türkiye otelcilik sektörünün en deneyimli markalarından biri olan Çınar Otel, sosyal medyada bize güvendi ve karşılığında olumlu sonuçlar aldı. Çınar Hotel, günümüz trendlerine uygun tasarım anlayışı ve sektörün sosyal medya gelişmelerine uygun çalışmalarımız sonucunda kampanya dönemlerinde ve periyodik paylaşımlarda olumlu sonuçlar aldı.

Çınar Otel

Web Sitesi

Müşterimizin istekleri doğrultusunda, kullanıcı deneyimi ve günümüz tasarım trendlerini ön planda tutarak hazırladığımız web sitesinde otelcilik sektörünün tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir web sitesini hayata geçirdik. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalar sayesinde kullanıcılar, rezervasyon ve otel bilgisi gibi konulara rahatlıkla ulaşabiliyorlar.

İLETİŞİM

BİZE HEMEN ULAŞABİLİRSİNİZ

SİZİ ARAYALIM