Abay Holding’in Dijital ve Geleneksel Mecralarda
Yol Arkadaşıyız.

Plastik ambalajdan hammadde kimya sektörüne kadar birçok büyük firmayı bünyesinde barından
Abay Holding'in tüm dijital varlıklarını baştan aşağıya biz oluşturduk!

Abay Holding

Şirketin web sitesini baştan aşağı yenileyerek, şirketin geniş sektörel yapısını ve hizmet yelpazesini etkileyici tasarım ve içeriklerle sergiledik. Yenilikçi tasarım anlayışı ve kullanıcı dostu arayüzlerle donatılan web sitesi, ziyaretçilere Abay Holding'in güçlü idari yapısını, ulusal ve uluslararası alanda sahip olduğu söz sahibi konumunu aktarıyor.

Abay Holding

Kurumsal kimlik çalışmalarımızda da Abay Holding'in güçlü ve tanınabilir bir marka kimliği oluşturduk. Şirketin değerlerini yansıtan ve profesyonel duruşunu vurgulayan bir kurumsal kimlik tasarladık. Bu kurumsal kimlik, Abay Holding'in farklı sektörlerdeki şirketleriyle bütünlük içinde çalışmasını ve güçlü bir marka imajı oluşturmasını destekliyor.

Abay Holding

Sosyal medya yönetimi çalışmalarımızla Abay Holding'in marka bilinirliğini artırdık ve geniş kitlelere ulaşmasını sağladık. Güçlü içerik stratejileriyle sosyal medya platformlarında markanın etkisini güçlendirdik ve hedef kitleyle doğrudan etkileşim kurmasını sağladık. Bu sayede Abay Holding, sektördeki liderliğini pekiştirerek daha geniş bir izleyici kitlesiyle etkileşime geçti.

BİZE ULAŞIN

SİZİ ARAYALIM