ZADE VİTAL

Akıl Küpüyüz

Türkiye’nin ilk 500 sanayi kuruluşundan birisi olan Helvacı Zade’nin alt markası olan Zade Vital’in tüm dijital pazarlama faaliyetlerini yürütürken www.akilkupuyuz.com’ u çocuklara özel konsept ile geliştirdik.

Zade Vital

Zade

Ebeveynlerin çocuklarına karşı hissettikleri hassasiyetleri göz önüne alarak site içeriklerini bu doğrultuda hazırladık. Sitede, kullanıcılar ürünler ile ilgili bilgilere hızlıca ulaşabilmektedir. Doktor Cihan Avaroğlu ile hazırladığımız “Uzmanına Sor” sayfasında kullanıcıların çocuk sağlığıyla ilgili sorunlarına çözüm kanalı oluşturduk. Bununla da yetinmeyip ebeveynlerin çocuklarının Zade Vital ürünleriyle çektikleri resimlerini web sitesi üzerinden yüklemelerini sağladık. Çocuklarının resimlerini gönderen tüm ailelerin resimlerini sosyal medya albümünde paylaşıyoruz.

Zade

Sosyal Medya

Diverseffect’in sosyal medya stratejileri doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz sosyal medya iletişimi planı içeriğinde topluluk yönetimi, sayfa yönetimi, sosyal CRM, monitoring, içerik pazarlaması ve yönetimi, kampanya yönetimi ve raporlama gibi pek çok farklı fonksiyonu bir arada Zade Vital’e sunmaktan mutluyuz.

Sosyal Medya

İLETİŞİM

BİZE HEMEN ULAŞABİLİRSİNİZ

SİZİ ARAYALIM