Leasing’in Dijital Gücü

Garanti Bankası’nın en büyük iştiraki ve Türkiye’nin en büyük leasing şirketlerinden biri olan Garanti Leasing için detaylı dijital stratejik araştırmalarla başladığımız web sitesi hazırlıklarını elde ettiğimiz sonuçlar doğrultusunda hedef kitlenin ihtiyaçlarına göre kullanıcı dostu arayüz çalışmalarıyla sürdürdük.

Garanti Leasing

Güçlü alt yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca kullanıcı dostu bir deneyim sunacak şekilde geliştirilen web sitesi her cihazla sorunsuz şekilde entegre olan responsive yapısı sayesinde, kullanıcılara istedikleri cihazdan kolayca leasing başvurusu yapabilme imkanı da sağlıyor!

İntranet

Garanti Leasing için geliştirdiğimiz intranet alt yapısı sayesinde sisteme giriş yapan şirket çalışanları, kendi kullanım alışkanlıklarına göre intranet ana sayfalarında değişiklik yapabilmektedirler. Şirket çalışanları bu sayede istedikleri bilgilere daha hızlı ulaşabilmektedirler. Garanti Teknoloji’nin servisleri sayesinde şirket çalışanları, istedikleri çalışanın bilgisine bir tıkla ulaşabilmektedirler. İnteraktif sistem yapısı sayesinde çalışanların kendi aralarında iletişim kurabilecekleri özel bir uygulaması da mevcuttur.

Sosyal Medyada Garanti Leasing

Garanti Leasing

Sosyal medyada ilk leasing şirketi olma, sosyal medyadan ilk leasing başvurusunu alma, ilk sosyal medya reklam yönetimi gerçekleştirme gibi ilklerin öncüsü olduk. Diverseffect ve Garanti Leasing’in işbirliği ile sosyal medya üzerinden alınan leasing başvuru sayılarını artırdık! Planladığımız ve yürüttüğümüz reklam süreçleriyle mevcut bütçeyi %40 oranında kullanarak alınan başvurularda %70 artışı yakaladık! Kullanıcı analizlerini strateji ekibimizle yürüttüğümüz çalışmalar sonrasında detaylıca yorumlayarak yürüttüğümüz iletişim çalışmaları sonucu doğru hedeflemeyle büyük sonuçlar elde edildiğini bir kez daha gördük.

Garanti Leasing
Garanti Leasing
Garanti Leasing
Garanti Leasing

Kreatif çalışmalarına da destek verdiğimiz Garanti Leasing, kitlesine seslenirken dijital transformasyon devrinin getirdiği görsel gücü kullanmak için kreatif çalışmalarda Diverseffect desteğine güveniyor. Çağın estetik anlayışına göre kurguladığımız kreatif çalışmalarda Garanti Leasing kurumsal kimliğini vurgularken medyada da güçlü bir Garanti Leasing için sadık bir takipçi kitlesi yaratıyoruz!

BİZE ULAŞIN

SİZİ ARAYALIM