GARANTİ LEASING

Leasing’in Dijital Gücü

Başlangıç Noktası

Garanti Bankası’nın en büyük iştiraki ve Türkiye’nin en büyük leasing şirketlerinden biri olan Garanti Leasing için detaylı dijital stratejik araştırmalar yapıldı. Elde edilen sonuçlar doğrultusunda hedef kitlenin ihtiyaçlarına göre kullanıcı dostu arayüz çalışması hazırlandı.

Başlangıç Noktası

Teknoloji ve Trend

Son dönemlerin trendleri kullanılarak hazırlanan site, basit tasarımı ve güçlü alt yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca kullanıcı dostu bir deneyim sunacak şekilde geliştirildi. Her türlü mobil platformda sorunsuz şekilde çalışan alt yapısı sayesinde kullanıcılar, istedikleri cihazdan kolayca leasing başvurusu yapabilmektedirler.

Teknoloji ve Trend

Garanti Leasing Sosyal Medya

Sosyal medyada ilk leasing şirketi olma, sosyal medyadan ilk leasing başvurusunu alma, ilk sosyal medya reklam yönetimi gerçekleştirme gibi ilklerin öncüsü olduk. Diverseffect ve Garanti Leasing’in ileri görüşlü çalışanları sayesinde sosyal medya üzerinden alınan leasing başvuru sayılarını arttırmaya devam ediyoruz. Nasıl yaptığımızı merak ediyor musunuz? Öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Garanti Leasing Sosyal Medya

İntranet

Garanti Leasing için geliştirdiğimiz intranet alt yapısı sayesinde sisteme giriş yapan şirket çalışanları, kendi kullanım alışkanlıklarına göre intranet ana sayfalarında değişiklik yapabilmektedirler. Şirket çalışanları bu sayede istedikleri bilgilere daha hızlı ulaşabilmektedirler. Garanti Teknoloji’nin servisleri sayesinde şirket çalışanları, istedikleri çalışanın bilgisine bir tıkla ulaşabilmektedirler. İnteraktif sistem yapısı sayesinde çalışanların kendi aralarında iletişim kurabilecekleri özel bir uygulaması da mevcuttur.

İntranet

İLETİŞİM

BİZE HEMEN ULAŞABİLİRSİNİZ

SİZİ ARAYALIM