GENÇ ATLAS

Genç Atlas Gençleri, Biz Dijitali Uçuruyoruz!

Türkiye’nin global havacılık markalarından biri olan Atlas Global’in gençlik programı Genç Atlas’ın sosyal medya ajansı olarak, stratejilerini oluşturup yürüttüğümüz çalışmalar sayesinde markanın sosyal medya platformlarında bilinirliğini ve üye arttıracak çalışmalarını hayata geçiriyoruz.

Genç Atlas

Sosyal Medya

Atlas Global’in gençlere yönelik markalarından biri olan Genç Atlas ile dijital mecralarda, güçlü bir iletişim stratejisiyle başarılı projeler gerçekleştirdik. Sosyal medya iletişim hizmetleri çerçevesinde strateji geliştirme, sosyal CRM, sayfa yönetimi, içerik pazarlaması, kampanya yönetimi ve raporlama gibi birçok hizmeti bir arada sunmaktayız.

Genç Atlas

Web Sitesi

Müşterimizin istekleri ve günümüz trendleri harmanlanarak modern tasarım anlayışıyla hazırladığımız web sitesinde, gençlerin daha rahat uçabilmesi ve özgürlüğün tadını doyasıya çıkarabilmeleri için, onların işini kolaylaştıracak tool’ları barındıran bir web sitesi hayata geçirdik. Geleceğimizi emanet ettiğimiz gençler dünyaya uçsun, çorbada bizim de tuzumuz olsun.

İLETİŞİM

BİZE HEMEN ULAŞABİLİRSİNİZ

SİZİ ARAYALIM