Gücü Kalitesinden
Web Sitesi Diverseffect’ten!

Bakliyat firmalarının en köklü ve güvenilir markalarından biri olan Reis Gıda’nın dijital dönüşüm sürecine entegre bir web sitesi çalışmaları Diverseffect ile gerçekleşti! Geleneksel Lezzetler Sağlıklı Nesiller diyerek çıktığımız yolda tadına doyulmaz bir web sitesi yaptık.

SabancıDx

Aşçı İşi Responsive
Markamızın ulaşılabilirliğini ve etkileşimini katlamak için her cihaza uyumlu responsive yapısıyla kurguladığımız web sitesi çağımızın getirdiği estetik anlayışını da tasarımında yansıtıyor! Reis Gıda’nın takipçilerinin gönül rahatlığıyla tükettiği ürünleri, gönül rahatlığıyla takip edebileceği sorunsuz bir web deneyimi yarattığımız markamız sonuçlardan oldukça memnun!

SabancıDx

İLETİŞİM

BİZE HEMEN ULAŞABİLİRSİNİZ

SİZİ ARAYALIM

REİS GIDA

Geleneksel Lezzetin Adresi

Bakliyat firmalarının en köklü şirketlerinden biri olan REİS GIDA’nın dijital dönüşümünü başlattık. “Geleneksel Lezzetler Sağlıklı Nesiller” mottosuyla yola çıkarak tadına doyulmaz bir web sitesi yaptık.

Başlangıç Noktası

Aşcı İşi Responsive

Markette ve mutfakta tablet ve akıllı cihaz kullanmayan kişi sayısı gün geçtikçe azalıyorken bu dönüşüme kayıtsız kalmadık ve her mekandan markamızın web sitesine ulaşılaması gerektiğini düşünerek Aşçı İşi Responsive web sitesini geliştirdik.

Teknoloji ve Trend

İLETİŞİM

BİZE HEMEN ULAŞABİLİRSİNİZ

SİZİ ARAYALIM